RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Sponsorzy

Słodkie Podziękowanie :-)

 

Dzieci ze świetlic GOPzR dziękują firmie
Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga – Dołęgowska
za przekazanie słodkiego upominku.

Dziękujemy również naszemu starszymu koledze Piotrkowi, który jest absolwentem świetlicy przy ul. Grodziskiej 31
za pamięć i zorganizowanie łakoci.

Dziękujemy
Dzieci ze świetlic

Sponsorzy

Zwracamy się do Państwa z prośbą o dołączenie do grona naszych darczyńców.Ucieszy nas wsparcie zarówno finansowe, jak i rzeczowe. Każda wpłacana kwota pozwoli nam umilić i urozmaicić dzieciom spędzany w świetlicach czas. 


DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!!

Numer rachunku: 79929100010097673820000010
z dopiskiem: " Na rzecz Gimnnego Ośrodka Pracy z Rodziną"


Kierownik, personel oraz podopieczni Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną w Brwinowie przekazują serdeczne podziękowania dla LC Warszawa Arka za inicjatywę i zaangażowanie na rzecz dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną. Dziękujemy za wytypowanie naszych pracowni plastycznych do udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym dla dzieci Lions Clubs International „Vision of peace”.
Szansa, którą dały Panie naszym podopiecznym zaowocowała wielkim sukcesem na ogólnopolskim etapie konkursu. Dziękujemy za zorganizowanie wystawy prac konkursowych i osobiste wręczenie nagród przez Panią Prezydent Klubu Annę Uścińską, co dla dzieci było wielkim wyróżnieniem i przeżyciem. Dzięki takim działaniom rozwijamy w dzieciach poczucie własnej wartości, pozwalamy dostrzec im ich talenty, zdolności, uwierzyć, że mogą osiągnąć sukces jeśli tylko podejmą wysiłek.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Past Prezydent Ewy Hełki oraz Pani Cecylii Głazowskiej za trud i pracę włożoną w realizację przedsięwzięcia.
Dziękując za owocną współpracę życzymy Klubowi dalszych sukcesów w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym.
Agnieszka Olejniczak
Wychowankowie świetlicy w Żółwinie składają serdeczne podziękowania Państwu Katarzynie i Andrzejowi Balińskim za przekazanie na rzecz świetlicy naczyń i artykułów papierniczo- biurowych.
Wychowankowie świetlicy w Żółwinie składają serdeczne podziękowania p. Bogdanowi Obryckiemu za ofiarowanie dzieciom artykułów spożywczych i owoców.


AN-DO Sklep Ogólnospożywczy
Anna SKRZYPEK
Brwinów ul. Powstańców Warszawy 2


Piekarnia-Cukiernia S.C. Antoniakowie
Brwinów ul. Rynek 20


Serdeczne podziękowania za udzielenie wsparcia finansowego

dla Zarządu firmy AGROMAN :

Dla Pana Prezesa Andrzeja Chodkowskiego

Dla Pana Dyrektora Krzysztofa Stankiewicza

Dla Pani Dyrektor Barbary Jarząbek

Dzieci ze świetlicy przy  ul. Piłsudskiego 11  z Brwinowa dziękują panu Ryszardowi Karpińskiemu za przekazanie stołu do ping-ponga.

Dzieci z Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną serdecznie dziękują Państwu Marii i Lechowi Rogińskim za przekazanie keyboard'u.

Panu Cezaremu Adamiakowi serdecznie dziękujemy za otrzymane modele do składania (samoloty,helikoptery,czołgi)


SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla PANI HENRYKI MIKULSKIEJ za przekazanie darów: meble, fotel, pufy, książki, gry i zabawki na rzecz dzieci z Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną.

Dzieci oraz personel Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną w Brwinowie przekazują serdeczne podziękowania za wsparcie dla:
 Towarzystwa Przyjaciół Brwinowa za przekazanie na rzecz świetlic prowadzonych przez Gminny Ośrodek Pracy z Rodziną, 240 zł, które przeznaczono na zakup materiałów do zajęć plastycznych.
 Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej w Nadarzynie, która zakupiła dla świetlic słowniki i mapy Polski.
 Dziennika „Rzeczpospolita” za zaproszenie dzieci z okazji Dnia Dziecka do Cinema Park w Warszawie na pokaz edukacyjny „Podróże kosmiczne” i spotkanie z aktorami.
 Pani Eweliny i Marty Sawickiej z Dziecięco - Młodzieżowego Teatru Muzycznego POMIMO za zaproszenie 14.06.2007 r. dzieci z GOPzR na premierę musicalu „Duch Teatru”.
 Pani Anny Skrzypek – Sklep Ogólnospożywczy w Brwinowie, ul. Powstańców Warszawy za przekazanie na rzecz świetlic produktów spożywczych.
Serdecznie dziękujemy

 

DZIECI ZE ŚWIETLIC SOCJOTERAPEUTYCZNYCH W BRWINOWIE, OTRĘBUSACH I ŻÓŁWINIE SERDECZNIE DZIĘKUJĄ ZA UMOŻLIWIENIE NAM UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH SPORTOWO-REKREACYJNYCH ZORGANIZOWANYCH W MIĘDZYSZKOLNYM OŚRODKU SPORTU W PRUSZKOWIE.

PROGRAM SPORTOWY PODCZAS, KTÓREGO SPĘDZALIŚMY CZAS NA HALI SPORTOWEJ, BASENIE, LODOWISKU, ALE TEŻ KILKAKROTNIE W KINIE DOSTARCZYŁ NAM WIELE RADOŚCI, UŚMIECHU, ALE CO NAJWAŻNIEJSZE NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI.

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W REALIZACJĘ PROJEKTU, A W SZCZEGÓLNOŚCI NASZE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO:
1. PANI ELŻBIETY SMOLIŃSKIEJ – STAROŚCINY POWIATU PRUSZKOWSKIEGO
2. PANI MONIKI KWASIBORKIEJ- SYBILSKIEJ – PRZEWODNICZĄCEJ RADY POWIATU PRUSZKOWSKIEGO
3. PANA ZYGMUNTA KAMIŃSKIEGO - NACZELNIKA WYDZIAŁU EDUKACJI, KULTURY I SPORTU STAROSTWA POWIATOWEGO W PRUSZKOWIE
4. PANI MAŁGORZATY CHOROŚ – GŁÓWNEGO SPECJALISTY STAROSTWA
5. PANA GRZEGORZA KWASIBORSKIEGO – DYREKTORA MIĘDZYSZKOLNEGO OŚRODKA SPORTU
6. PANI ANNY TUŻNIK, – KTÓRA FANTASTYCZNIE OPIEKUJĘ SIĘ NAMI PODCZAS ZAJĘĆ SPORTOWYCH I WYJAZDÓW KULTURALNYCH
7. PANA JANA PAKUŁY - NASZEGO TRENERA

W PODZIĘKOWANIU PRZEKAZALIŚMY SYMBOLICZNE WŁASNORĘCZNIE WYKONANE SERCA. DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY PAŃSTWU WIELU SUKCESÓW.

 

Dzieci z Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną dziękują Cyrkowi Zalewskiemu za przekazanie 30-stu biletów na występ cyrkowy.

Serdeczne podziękowania dla Agencji Magart z Łodzi za udział 40-stki dzieci z Gminnego Ośrodka w baśniowym widowisku na Torwarze w Warszawie "Alicja w Krainie Czarów".

Podziękowania dla Pana Cezarego Adamiaka za gry komputerowe, książki oraz prasę o tematyce militarnej i woskowej.

Dzieci ze świetlicy w Żółwinie dziękują Panu Obryckiemu za dostarczanie owoców.

Dziękujemy Pani Radnej Barbarze Koralewskiej za słodkie batoniki "Princessa".

Serdeczne podziękowania dla pań z Zespołu Szkół nr 2 w Brwinowie za przekazanie darów (maskotek, gier, zabawek, słodyczy, mikroskopu i wielu innych) ze zbórki w szkole oraz zakupienia frytkownicy:

dla Pani Jolanty Prusinowskiej,

dla Pani Agaty Adamaszek,

dla Pani Małgorzaty Laskowskiej

oraz dla klas: 6b, 5a, 5b.

Dzieci z Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną dziękują Redakcji "Życia Warszawy" za zaproszenie 60 osób na IMPREZĘ GWIAZDKOWĄ oraz paczki.

Podziękowania dla Zespołu Ośrodków Wsparcia w Piastowie i Pani Dyrektor Katarzynie Wiśniewskiej za przekazanie darów i maskotek dla dzieci.

PODZIĘKOWANIA DLA PANI GRAŻYNY JARZYNY ZA WIELOKROTNE OBDAROWANIE NAS PYSZNYMI CIASTAMI I SMAKOŁYKAMI.

Serdeczne podziękowania dla dyrektora Koplni Soli w Wieliczce Jarosława Malika oraz dla zespołu i panów przewodników za udzielenie 80% zniżki i umożliwienie zwiedzania kopalni.

Dzieci z GOPzR dziękują pani mgr Zofii Paszkowskiej za ofiarowanie sprzętu gospodarstwa domowego: kuchenki mikrofalowej i opiekacza.

Pani Maria Rogińska, brwinowska artystka przekazała na rzecz GOPzR obraz własnego autorstwa. Dziękujemy.

Dzieci ze świetlic GOPzR serdecznie dziękują Państwu Agnieszce i Robertowi Mioduszewskim, którzy przekazali na rzecz dzieci ze świetlic paczki ze słodyczami, a także artykuły plastyczno- biurowe.

Bardzo dziekujemy za wsparcie i składamy serdeczne życzenia na nowej drodze zycia: wiele radości, miłości i szczęścia.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>