RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Uroczyste zakończenie projektu „Kuźnia kreatywności”

Wielkość czcionki

W sobotę 26 listopada grupa dzieci ze świetlicy w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31 wraz z rodzicami wzięły udział w gali kończącej projekt „Kuźnia kreatywności”.

Podczas trzymiesięcznych spotkań w ramach projektu dzieci rozwijały różnorodne zdolności: plastyczne, aktorskie, taneczne. Dodatkowo odbywały się zajęcia profilaktyczne. Sobotnie spotkanie było okazją do prezentacji efektów zajęć.

 

W trakcie gali dzieci ze świetlic w województwie mazowieckim, biorących udział w projekcie prezentowały swoje umiejętności. Brwinowskie dzieci przygotowały przedstawienie teatralne „Księżniczka Magdalena” z własnoręcznie zrobioną dekoracją i figurkami postaci oraz układ taneczny. Sobotnie spotkanie stało się też okazją do spędzenia czasu wspólnie z rodziną i zawarcia nowych znajomości.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim prowadzącym za czas spędzony z nami.

Magda Lipińska


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>