RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

„Dobrze widzi się tylko sercem…”

Wielkość czcionki

12 listopada w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury odbył się Finał projektu pt. „Moje życie z pasją” realizowanego od września br. w świetlicy socjoterapeutycznej Działu Wspierania Rodziny ŚOPS działającej w Brwinowie, przy ul. Piłsudskiego 11. Kilkumiesięczna praca dzieci zaowocowała wzruszającą inscenizacją „Małego Księcia”. Nowela autorstwa Antonie de Saint-Exupéry poruszająca tematykę więzi między ludźmi, przyjaźni, miłości wzrusza i skłania do refleksji zarówno młodego jak i dorosłego czytelnika. Opowiedziana za pomocą teatru narracji, czyli „Kamishibai” stworzyła niepowtarzalny klimat. Mali aktorzy podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez Panią Karin Majdowska samodzielnie wykonały ilustracje do przedstawienia, zaś do gry aktorskiej przygotowała dzieci Pani Joanna Lissner.

Jako ciekawostkę dodam, że autor „Małego Księcia” również sam zilustrował swą książkę. Finał projektu miał tym bardziej miły wydźwięk, gdyż na widowni zasiedli rodzice naszych małych aktorów. Tego dnia można było podziwiać wystawę prac plastycznych dzieci, powstałych podczas trwania projektu. Całości tego teatralnego przedsięwzięcia dopełniły zabawy integracyjne poprowadzone w ciekawy sposób przez aktorów: Pana Zbigniewa Kozłowskiego, aktora Teatru Syrena oraz Pana Piotra Wiszniowskiego, aktora Teatru Żydowskiego.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Olga Jastrzębska-Tudek


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>