RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wspieramy rozwój dzieci - eksperymentus

Wielkość czcionki

EksperymentusGorąco namawiamy do głosowania na Eksperymentusa – mobilną szkołę, która będzie przybliżać fascynujący świat nauk ścisłych na podwórkach w Brwinowie, Koszajcu, Mosznie, Biskupicach, Żółwinie i w Otrębusach. Głosowanie w pierwszym etapie konkursu "To dla mnie ważne" trwa do 11 czerwca 2017 r. Liczymy na głosy sympatyków, przyjaciół i mieszkańców gminy Brwinów - projekt jest skierowany do naszych dzieci :)
Mobilne centrum Eksperymentus jest projektem zgłoszonym przez Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie oraz Fundację Wieświejak do konkursu „To dla mnie ważne” ogłoszonego przez Fundację Aviva. Chcemy wyjść do dzieci z podwórkowymi zajęciami naukowymi. Eksperymentus to nauka i zabawa w jednym. Swój czas na prowadzenie zajęć chcą poświęcić także wolontariusze. Zależy nam, aby pozwolić dzieciom uczyć się przez doświadczenie i rozwijać talenty. Dzięki waszym głosom dostaniemy możliwość sfinansowania mobilnej walizki z pomocami naukowymi i materiałami do zajęć, która będzie służyła do poprowadzenia zajęć w różnych miejscach na terenie gminy Brwinów, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. wiejskich podwórek.
W czasie trwania pierwszego etapu konkursu do 11 czerwca każdy może oddać jeden głos z jednego adresu mailowego. Konieczne jest potwierdzenie oddania głosu poprzez kliknięcie linku w mailu, który zostanie wysłany po zalogowaniu.

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1520,eksperymentus.html

 

Joanna Dzierzba
Dyrektor Środowiskowego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Brwinowie
www.sops.brwinow.pl


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>