Informacja - wnioski 500+

Wielkość czcionki

Drodzy Mieszkańcy - wnioski o 500+ można składać OD 1 SIERPNIA, osobiście w Dziale Świadczeń przy ul. Kościuszki 1e w Brwinowie, listownie lub drogą elektroniczną poprzez: ministerialny Portal Informacyjno-Usługowy Emp@tia, bankowość elektroniczną, PUE ZUS – Platformę Usług Elektronicznych ZUS oraz Profil Zaufany.
Prosimy o NIE SKŁADANIE WNIOSKÓW PRZED 1 SIERPNIA - nie będą one w ogóle rozpatrywane. Jest to strata czasu dla Państwa, gdyż otrzymają Państwo formalną odpowiedź negatywną, z informacją o konieczności ponownego złożenia wniosku.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>