RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Nowe wzory wniosków 500+

Wielkość czcionki

Na nowy okres świadczeniowy 2017/2018 Programu 500+ obowiązują NOWE WZORY WNIOSKÓW. Możliwość składania wniosków już od 1 sierpnia powoduje, że w okresie od 1 sierpnia do 30 września będą równolegle obowiązywały dwa wzory wniosków: stary (na okres świadczeniowy 2016/2017 np. dla dzieci urodzonych w sierpniu) i nowy (dla osób ubiegających się o kontynuację 500+ od 1 października).
Wzory wniosków można pobrać i wydrukować ze strony Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej lub osobiście w Dziale Świadczeń ŚOPS w Brwinowie, przy ul. Kościuszki 1E.

http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/rodzina-500-plus/wzor-wniosku-o-swiadczenie-wychowawcze/


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>