RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Goście z Islandii

Wielkość czcionki

Goście z IsladiiW ramach programu Erasmus+ mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli oświaty z Islandii.
Wspólnie z dr hab. Ewą Haman z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego wzięli oni udział w spotkaniu z kierownikiem Działu Wspierania Rodziny - Agnieszką Olejniczak, pracownikami oraz dziećmi uczęszczającymi do świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Grodziskiej 31 w Brwinowie. Spotkanie miało na celu ukazanie kompleksowej sieci pomocowej, jaką świadczy Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej. Podczas spotkania nasi goście mieli okazję zapoznać się z ofertą ŚOPS oraz porównać systemy pomocowe w Polsce i Islandii. Duże wrażenie na naszych gościach zrobił fakt, iż jedno miejsce realizuje tak wiele form pomocy mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Było nam niezmiernie miło wymienić się doświadczeniami i zaprezentować naszą pracę.

 

 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>