RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Kreatywna podróż w czasie w Zamkowej Akademii

Wielkość czcionki

Baranów SandomierskiW dniach 20-22 października 2017r., Towarzystwo Teatralne KURTYNA zorganizowało dla 40 dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych w Brwinowie w wyjątkową podróż w czasie do Baranowa Sandomierskiego.

Wyjazd odbył się w ramach projektu teatralno-profilaktycznego pt. „Kuźnia Kreatywności” realizowanego w świetlicy socjoterapeutycznej w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31 oraz  projektu pt. „Moje Pasje” realizowanego w świetlicy socjoterapeutycznej w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11.

Podczas trzydniowego pobytu w Zamku dzieci poznały jego historię. Uczestniczyły w zabawach plebejskich, kreatywnych lekcjach dworskich manier, akademii młodego golfisty, spotkaniu ze średniowiecznymi rycerzami oraz zajęciach artystyczno-plastycznych. W pamięci zostanie nam także wycieczka do Sandomierza na Stare Miasto, podczas której uczestnicy zatańczyli tańce integracyjne: „Belgijka” i „Chocolate”. W drodze powrotnej dzieci odwiedziły Park Jurajski w Bałtowie.

 

Malownicza okolica i utrzymująca się piękna słoneczna pogoda umilały wszystkim czas. Bardzo dziękujemy TT KURTYNA za mile spędzone chwile.

 

 

Olga Jastrzębska-Tudek


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>