RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

KOMUNIKAT

Wielkość czcionki

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa od 12 do 25 marca 2020 r. zostaje zawieszona działalność placówek wsparcia dziennego – świetlic socjoterapeutycznych oraz działalność Klubu Senior+ w Żółwinie i grupy Splot Towarzyski w Brwinowie.

Informacje na temat pracy świetlic udzielane są pod nr tel. 22 729 63 11

w/z Dyrektora ŚOPS

Jolanta Spoczyńska


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>