RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wsparcie dla osób starszych

Wielkość czcionki

Wsparcie dla osób starszych, potrzebujących pomocy, mieszkających na terenie Gminy Brwinów

Osoby starsze, niepełnosprawne, samotne, które nie są w stanie samodzielnie zrobić podstawowych zakupów spożywczych oraz higienicznych i nie mają rodziny, znajomych, sąsiadów, którzy mogliby pomóc, mogą skorzystać z pomocy pracowników Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej. Seniorzy mogą dzwonić w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 14.00 pod nr telefonu 22 729 54 44 i zgłaszać swoje potrzeby. Za zakupy płaci osoba zainteresowana na podstawie paragonu lub faktury. Skorzystanie z tej formy wsparcia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu.

Jednocześnie kierujemy prośbę do Mieszkańców Gminy Brwinów, aby w tym trudnym czasie zwracali uwagę na swoich bliskich, sąsiadów, znajomych, będących w podeszłym wieku i pomagali im w zaopatrzeniu ich w niezbędne produkty spożywcze, wodę oraz artykuły higieniczne.

#zostajemywdomu


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>