VIII rocznica Klubu Senior+ w Żółwinie
VIII rocznica Klubu Senior+ w Żółwinie
19 marca 2026r. Klub Senior+ w Żółwinie świętował 8 rocznicę swojej działalności. Uroczystość odbyła się w sali OSP w Żółwinie. Tego dnia było razem z nami wielu znamienitych gości: z-ca burmistrza Brwinowa Pan Jerzy Wysocki, dyrektor Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie Pani Joanna Dzierzba wraz z pracownikami, dyrektor Ośrodka Kultury w Brwinowie Pan Christian Broniarz, dyrektor DPS Wiosenna w Brwinowie Pani Dominika Cieślikowska wraz z pracownikami, Pan Henryk Tybuś ze ZERiI z Brwinowa, kierownik Powiatowego Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Brwinowie Pani Magdalena Grzybowska wraz z pracownikami, Pan Andrzej Mączkowski z Towarzystwa Przyjaciół Brwinowa, sołtys Owczarni Pani Ilona Warda oraz kierownik DDSenior+ w Komorowie Pani Dorota Sepczyńska wraz z pracownikami i seniorami. Towarzyszyli nam również tego dnia nasi sympatycy, przyjaciele i osoby współpracujące z nami na co dzień. Do wszystkich kierujemy z serca płynące „dziękujemy” za wiele ciepłych słów, piękne upominki, dotychczasową współpracę i wspieranie nas w naszych codziennych działaniach.

Tegoroczną rocznicę uświetnił występ seniorów z Klubu Senior+ w Żółwinie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności aktorsko – wokalne w programie poetycko - muzycznym pt. „Dwie strony medalu” przygotowane pod okiem Pani Jolanty Fijałkowskiej – Pilarczyk z Agencji Artystycznej Ars Verbum i przy niezawodnym wsparciu Pana Zdzisława Wachnika. Do tego wydarzenia seniorzy przygotowywali się sumiennie przez kilka m-cy na warsztatach teatralnych. Podziwiając grę aktorską seniorów można było się pośmiać, a i troszkę zadumać.
Śmiało możemy powiedzieć, że przez te 8 lat staliśmy się sobie, jak rodzina bliscy, a Klub stał się dla seniorów niczym drugi dom, w którym oprócz różnorodnych aktywności zawsze ktoś jest, ktoś czeka, gdzie mamy swoje radości i smutki, ale jesteśmy w tym wszystkim razem. Dzień bez klubowych zająć, bez podarowanego uśmiechu, bez ramion otwartych dla drugiego człowieka, bez witaminy P, czyli przytulasów to dzień stracony. Klub Senior+ w Żółwinie to ważne miejsce na mapie gminy Brwinów i jesteśmy wdzięczni, że razem możemy je tworzyć i się nim cieszyć.
Korzystając ze sposobności serdecznie zapraszamy chętnych seniorów do naszego Klubu na różnorakie zajęcia i aktywności w ciepłej i życzliwej atmosferze. Czekamy na Was. Czasem najtrudniej zrobić ten pierwszy krok, a potem nie wiadomo kiedy mija kolejny rok.

Koordynatorki:
Pani Iwona Cichocka, tel. 533-305-925
Pani Anna Krężel, tel. 533-305-451
| następna » |
|---|




