RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w radio "Bogoria"

Wielkość czcionki
We wtorek 10 marca 2009r. radio "Bogoria" z Grodziska Mazowieckiego wyemitowało audycję dotyczącą działałności naszej placówki. Tematem rozmowy był projekt...
We wtorek 10 marca 2009r. radio "Bogoria" z Grodziska Mazowieckiego wyemitowało audycję dotyczącą działałności naszej placówki. Tematem rozmowy był projekt "Od apatii do sukcesu!", realizowany przez nasz Ośrodek ze środków pozyskanych z funduszy unijnych. Wywiad z p. Cezarym Bednarczykiem - członkiem zespołu odpowiedzialnego za realizację projektu, przeprowadził p. Jerzy Fijałkowski - dziennikarz publicystyczny.
 

Zapraszamy do wysłuchania tej rozmowy.

wywiad_bogoria

(przepraszamy artykuł chwilowo dostępny tylko na zewnętrznym serwerze)

 


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>