RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- "Od apatii do sukcesu!" - ukończony kolejny etap.

Wielkość czcionki
Dnia 21 sierpnia 2009 roku uroczyście zakończył się kolejny etap realizowanego przez Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny. W tym dniu piętnastu uczestników i uczestniczek naszego projektu celebrowało zakończenie kursów „Podstawy obsługi komputera” oraz „Obsługa komputera dla średniozaawansowanych”. W siedzibie Zakładu Kształcenia Zawodowego w Pruszkowie odbyło się podsumowanie odbytych kursów i  rozdanie zaświadczeń potwierdzających nabycie nowych umiejętności przez beneficjentów projektu. Uroczystości zamknął pyszny obiad w pobliskiej restauracji.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego

Funduszu Społecznego w Ramach Sektorowego Programu

Operacyjnego Kapitał ludzki.

unia

Dnia 21 sierpnia 2009 roku uroczyście zakończył się kolejny etap realizowanego przez Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny. W tym dniu piętnastu uczestników i uczestniczek naszego projektu celebrowało zakończenie kursów „Podstawy obsługi komputera” oraz „Obsługa komputera dla średniozaawansowanych”. W siedzibie Zakładu Kształcenia Zawodowego w Pruszkowie odbyło się podsumowanie odbytych kursów i  rozdanie zaświadczeń potwierdzających nabycie nowych umiejętności przez beneficjentów projektu. Uroczystości zamknął pyszny obiad w pobliskiej restauracji. Obecnie nasi podopieczni oczekują na następny etap, którym będą kursy zawodowe rozpoczynające się jesienią, dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników projektu. Należy zwrócić uwagę, że w obecnej edycji projektu bierze udział pięć osób niepełnosprawnych, a więc co trzeci uczestnik. Uczestnictwo niepełnosprawnych jest kolejnym działaniem Ośrodka na rzecz poprawy sytuacji tych osób i wyrównywania szans na rynku pracy oraz uniknięcia wykluczenia zawodowego i środowiskowego.

Wszyscy kursanci byli zadowoleni z przebiegu szkoleń, nastąpiła dalsza integracja grupy zapoczątkowana, m. in., wspólnym wyjazdem grupy do Słupna 29 lipca 2009 roku. W tej niewielkiej miejscowości leżącej u stóp Płocka uczestnicy projektu spotkali się z członkami istniejącej i funkcjonującą tam spółdzielni socjalnej. Dzięki uprzejmości pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słupnie beneficjenci projektu mieli możliwość skonfrontowania posiadanych już informacji na temat takiej działalności z praktycznym funkcjonowaniem spółdzielni socjalnej na rynku pracy. Ten pouczający wyjazd zakończył się wycieczką do Płocka, gdzie uczestnicy zwiedzili Muzeum Mazowieckie i odpoczęli podczas spaceru nad Wisłą.

 


kapital

Priorytet VII, Działanie 7.1, Poddziałanie 7.1.1. Tytuł projektu: „Od apatii do sukcesu!”'


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>