RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Ogłoszenie

Wielkość czcionki

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie poszukuje chętnych do pracy z osobami starszymi. Do obowiązków w ramach zatrudnienia nalezy opieka nad ludźmi starszymi w ich miejscu zamieszkania (sprzątanie, zakupy, pomoc w pielęgnacji). Praca na terenie Brwinowa i okolic. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z p.Małgorzatą Kret tel. 739-51-05Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>