RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Ważna Informacja

Wielkość czcionki

   W związku z poważnymi opóźnieniami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w przekazywaniu środków pieniężnych przeznaczonych na wypłatę świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego wypłaty, przekazy i przelewy tych świadczeń będą realizowane sukcesywnie w miarę otrzymywanych środków.

   Sytuacja ta jest niezależna od Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Gminy Brwinów.

Kierownik ŚOPS

Joanna Dzierzba


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>