RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dział Wspierania Rodziny

Rodzinny Dzień Dziecka z Fundacją PZU

Wielkość czcionki

Fundacja PZUW niedzielę 10 czerwca dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych wraz z rodzinami wzięły udział w rodzinnym pikniku zorganizowanym przez Fundację PZU.
Impreza odbyła się na terenie Ludowej Altany w Rozalinie i cieszyła się wysoką frekwencją naszych rodzin. Wolontariusze fundacji przygotowali moc atrakcji: przejażdżki konne, malowanie twarzy, naukę udzielania pierwszej pomocy, stanowiska ze zwierzętami – psy, konie, alpaki (dogoterapia, h...ipoterapia, alpakoterapia), szpital dla pluszaków, fotobudkę, bańki mydlane, animacje plastyczne, strzelnicę łuczniczą oraz wspólne grillowanie.

Rodzinna wycieczka autokarowa była bardzo udana, a uczestnicy bardzo zadowoleni.
Serdecznie dziękujemy Fundacji PZU za zaproszenie i zorganizowanie wspaniałej zabawy dla dzieci i ich rodzin.

Warsztaty dla rodziców

Wielkość czcionki

Warsztaty dla rodziców

Piknik „Poznać Straż”

Wielkość czcionki

Poznać StrażW dniu 12 maja dzieci ze świetlic wraz z rodzicami zostali zaproszeni na Piknik „Poznać Straż” w OSP Moszna. Podczas imprezy Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zaprezentowała swoje umiejętności. Strażacy zaprezentowali gaszenie samochodu oraz uwalnianie poszkodowanego uwięzionego podczas wypadku.

Ważną częścią spotkania była nauka pierwszej pomocy. Najpierw dzieci oglądały prezentacje przygotowaną przez ratowników medycznych, a następnie brały udział w warsztatach i sprawdzały własne umiejętności.

 

Więcej…

Akcja komunikacja

Wielkość czcionki

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Warsztaty

Warsztaty dla rodziców

Wielkość czcionki

Warsztaty dla rodziców Warsztaty dla rodziców

Grupa wsparcia

Wielkość czcionki

 

Grupa wsparcia

Warsztaty dla rodziców

Wielkość czcionki

 

Warsztaty dla rodziców

Gimnastyka dla smyka

Wielkość czcionki

 

Gimnastyka dla smyka

Kuźnia kreatywności

Wielkość czcionki

Kuźnia kreatywnościGala projektu „Kuźnia kreatywności”
Efekty dwóch miesięcy pracy w projekcie „Kuźnia Kreatywności” zostały zaprezentowane 25 listopada w Warszawie. Podczas licznych warsztatów dzieci stworzyły film, uczyły się tańczyć i szukały sposobu jak mówić NIE uzależnieniom. Sobotnia gala była okazją do poznania innych grup biorących udział w „Kuźni kreatywności” i zaprezentowania swoich prac- filmów stworzonych przez dzieci oraz układu tanecznego. Był to czas wspólnej zabawy dzieci i rodziców.
Dziękujemy Towarzystwu Teatralnemu „Kurtyna” za rozwój pasji, kreatywnie spędzony czas i aktorską przygodę.

Więcej…

Więcej artykułów…


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>