RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Kampanie 2012

W 2012 roku Wydział ds. realizacji projektów POKL Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej przygotował kolejne kampanie, których tematem było:

  1. przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu – nowe formy aktywnej integracji,
  2. aktywna integracja w pomocy społecznej,
  3. ekonomia społeczna,
  4. rola pracy socjalnej w aktywnej integracji.

Kampanie informacyjno-promocyjne były jednym z zadań projektu systemowego MCPS „Razem dla Mazowsza – Edukacja w działaniu” 2012.

Czytaj więcej ...

Pokaż: 
# Odnośnik Odsłony
1   Link   Dobre praktyki w aktywnej integracji
606
2   Link   Audycje radiowe
694
3   Link   Audycje telewizyjne
649
4   Link   Publikacje
676


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>