RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Kampanie 2011

W 2011 roku Wydział ds. realizacji POKL Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej zrealizował cztery kampanie promujące:

  1. aktywną integrację w społecznościach lokalnych,
  2. przeciwdziałanie dziedziczeniu biedy i wykluczeniu społecznemu oraz podmioty ekonomii społecznej,
  3. wolontariat i jego rolę w aktywnej integracji osób wykluczonych,
  4. pracę socjalną i instytucje aktywnej integracji i ich rolę w aktywizacji osób wykluczonych.

Do stałej współpracy przy realizacji kampanii zaprosiliśmy: Polskie Radio – Program 1, Radio dla Ciebie oraz Telewizję Polską – Oddział w Warszawie.

Czytaj więcej...

Pokaż: 
# Odnośnik Odsłony
1   Link   Filmy
658
2   Link   Audycje radiowe
714
3   Link   Audycje telewizyjne
683
4   Link   Publikacje
670


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>